niedziela, 16 listopada 2014

PREZENTY dla NIEGO i dla NIEJ czyli co ON i ONA chcieliby dostać pod choinkę!


Wychodząc na przeciw odwiecznemu problemowi, który zbliża się nieuchronnie w okolicy świąt tj. prezentom postanowiłam przygotować własną listę - must have - i o to samo poprosić męską część związku. Żeby nie skończyło się na pustej wyliczance, postanowiłam każdą propozycję opatrzyć krótką opinią, aby każdy mógł poznać odmienne zapatrywanie na ewentualne prezenty i prezenciki. A więc POZNAJMY się :)
Mężczyźni mają łatwo. Wystarczy im sięgnąć po biżuterię, bo ja na przykład lubię i kocham dostawać biżuterię, najlepiej z różnych okazji. Kolczyki i bransoletki są jak torebki…, na najwyższej półce :)

Miłym prezentem jest chyba dla każdej kobiety karnet do SPA. Kto zresztą nie lubi się poczuć jak Kleopatra.

Pasjonujące i ciekawe kobiety zawsze przyciągają uwagę, dlatego biografia włoskiej dziennikarki Orianny Fallaci byłaby miłym podarunkiem mikołajkowo-gwiazdkowym.

Perfumy zawsze. Nigdy za mało. Na zmianę nastroju, porę dnia i rodzaj okazji.

Mówiłam, że mężczyźni mają łatwo !


Człowiek składa się ze zmysłów i nimi poznaje świat, a więc oddajmy im to co im się należy. 

Zaczniemy od ZAPACHU, dobrze trafiona WODA TOALETOWA włączając w to rzadko w Polsce spotykane WODY KOLOŃSKIE zawsze, a to zawsze są miłym i pożądanym znakiem pamięci :)

A teraz o MUZYCE, albowiem czymże byłoby życie bez niej?! A więc w NOWOŚCIACH jest płyta U2, może nie jest najlepszą płytą zespołu z Irlandii, ale np. do auta w sam raz. Z polskiej muzyki "PANNY WYKLĘTE" projekt muzyczny wyśpiewany przez różne polskie wokalistki przyjemnie zaskakuje niebanalnością muzyki i tekstów.

Oczy są najważniejszym ze zmysłów, to nimi poznajemy świat, delektujemy się krajobrazem, sztuką, pięknem przedmiotów. W tym roku zmarł Igor MITORAJ, klasyk w nieklasycznych przecież czasach. Przypomniał nam, że nasze korzenie to także GRECJA i RZYM. Pochłonięci teraźniejszością, żyjąc świadomością że wszystko zaczęło się od nas i nikomu nic nie zawdzięczamy dobrze obejrzeć się czasami za siebie i przystanąć. Za okno niech posłuży album z dziełami Mitoraja.

Człowiek nie zwierze i czytać musi, a książka to zawsze dobry prezent. Tak więc dla świetnej rozrywki i oderwania się od współczesnej nowomowy zdrowo jest sięgnąć po "WYSPĘ NA PRERII "faceta w dziwnych koszulach tj. Wojciecha Cejrowskiego. To żeby nie zapomnieć, że świat to tylko nasz grajdołek. Nie ma równie fascynującego miasta w świecie jak RZYM, dlatego interesujaca  jest brawurowo opisana jego historia autorstwa Roberta Hughsa. Myślę, że w sam raz na długie jesienne wieczory.

No i coś dla własnej próżności. A więc męska biżuteria w postaci bransoletek. W wersji marynarskiej proponowane przez firmę ☞ Kiel Jems Patrick albo klasycznej jaką proponuje TOMMY HILFILGER. Czemu nie ?!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz