piątek, 5 września 2014

SEPHORA ONLINE - zakupy z niespodzianką!
SEPHORA ON-LINE wczoraj mile mnie zaskoczyła!!! 
Zamawiając (tylko) bazę do rzęs Diora i korektor pod oczy Heleny Rubinstein otwieram paczkę a tam ... wielki zestaw próbek - gratisów! Hmm, co za zaskoczenie ! Piszecie do mnie o posty kosmetyczne, dlatego postanowiłam, że przynajmniej raz w tygodniu będzie na blogu ukazywał się post kosmetyczny. Na kolejny zapraszam więc w następnym tygodniu, a tymczasem miłego weekendu! 

Pamiętajcie w sobotę i niedzielę weekend zniżek!

5 komentarzy:

 1. Jeśli dużo kupujesz w Sephorze to czasami właśnie przesyłają ogromną ilość próbek. I cieszę się, że będziesz pisała również o kosmetykach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna niespodzianka. Jeszcze nigdy nie kupowałam w Sephorze online.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyjątkowo się postarali, ja ostatnio niestety jestem na nich obrażona. Jakość obsługi w Bonarce bardzo się pogorszyła;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, ktoś miał doby dzień chyba, bo zdarzyło mi się kilkukrotnie robić u nich zakupy na ponad 1tyś i dostawałam kilka próbek typu saszetka kremu czy perfum, ale to z listy wyboru, którą miałam pod koniec zamówienia, nic więcej...

  Jak mam wybór, to wolę Douglasa, zdecydowanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio kliknęłam, że chcę próbkę niespodziankę do mojego zamówienia online. Mam nadzieję, że będzie to jakaś miniaturka, a nie foiliowa saszetka.

  OdpowiedzUsuń